Sağlık

BBI Solutions, COVID-19 yanal akış antikor testi

'in geliştirilmesinde 'önemli kilometre taşına' ulaşıyor

UK-Rapid Test Consortium'un (UK-RTC) bir parçası olan BBI Solutions, COVID-19 yanal akış antikor testinin geliştirilmesinde 'önemli bir kilometre taşına' ulaştı.

BBI Solutions reaches

UK-RTC, test için insanların kendi evlerinde kullanmaları için tasarlanmış olan tasarım dondurmasına ulaştığını duyurdu.

'Önemli kilometre taşı' testin gerekli performans özelliklerini karşıladığı ve testin veya laboratuvar prosedürünün üretim spesifikasyonlarının ayarlandığı anlamına gelir. Bir sonraki aşama, bu ay süreçlerin büyümesini, üretime hazır olarak görecek.

Tasarım dondurma aşamasına ulaşmadan önce yapılan testler% 98.6 doğruluk rapor etmiştir. İngiltere-RTC, testin mümkün olan en kısa sürede onaylanmasını sağlamak için düzenleyici makamlarla birlikte çalışmaya devam etmektedir.

Konsorsiyum içindeki rolünün bir parçası olarak, Crumlin tabanlı BBI Solutions akıllı telefon tabanlı okuyucu teknolojisini bu uygulama için optimize etme çalışmalarını sürdürüyor.

BBI'nin patentli teknolojisi, sonuçları doğrudan NHS ile güvenli bir şekilde paylaşmadan önce bir test gerçekleştirerek evdeki kullanıcılara rehberlik edecektir.

Süreç, daha önce hiç böyle bir test yapmamış kişilerin doğru sonucu almasını ve bunu anlama konusunda kendinden emin hissetmelerini sağlamaya yardımcı olurken, NHS'nin hastalığın ilerlemesini planlamasına ve yönetmesine yardımcı olmak için her testten tüm verileri almasını sağlar.

BBI, bakım noktası testlerini ve yeni teknolojilerin bu pazara getirdiği dönüşümü desteklemek için mobil teknolojiyi kullanmaktadır. Çözümün bir parçası olduğumuz için çok mutluyuz; testin temel bileşenlerini geliştirmekten üretim kapasitesini desteklemeye ve teşhislerin İngiltere'nin daha önce hiç görmediği bir ölçekte sunulmasını sağlayacak bu önemli mobil teknolojiyi sağlamaya kadar. ”

Dr Mario Gualano, BBI Group İcra Kurulu Başkanı

AD Res
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Güvenilir kaynaklardan derlenen seçkin içeriğiyle sağlık ve tıp alanında en güncel gelişmeleri paylaşmayı amaçlayan, yorum alanı ile kullanıcı etkileşimini önceleyen interaktif bir web portalıdır.

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2020 Sağlık Yardım PortalıThemetf

To Top