Sağlık

Immunovia, çalışma sonuçlarını cesaretlendirmeye dayalı akciğer kanseri programının genişlemesini açıkladı

Immunovia AB (publ) (“Immunovia”) bugün akciğer kanserinde yapılan mevcut çalışmanın sonuçlarının keşif sürecinde bir sonraki aşamaya doğru genişlemeyi desteklediğini açıkladı. Son zamanlarda yapılan sermaye artırımıyla, Immunovia akciğer kanserinde keşif sürecini genişletmek için tamamen finanse edilmektedir. Akciğer kanseri programının genişlemesindeki bir sonraki adım, ticari çevreyi en iyi yansıtan daha geniş bir taze akciğer kanseri örnekleri grubunun incelenmesidir.

Immunovia announces lung cancer program expansion based on encouraging study results

Akciğer kanseri, hem erkekler hem de kadınlar arasında kanser ölümünün önde gelen nedenidir. Her yıl, kolon, meme ve prostat kanserlerinin birleşmesinden daha fazla insan akciğer kanserinden ölmektedir. Tüm yeni kanserlerin yaklaşık% 13'ü akciğer kanseridir. Mevcut akciğer kanseri programı ile Immunovia, erken teşhis ile genel sağkalımın artması için bir fırsat sunan ilk olmayı hedeflemektedir.

“Akciğer kanserinden elde edilen bu sonuçlar, güçlü teknoloji platformumuz IMMray ™ 'nin akciğer kanserinde önemli bir sağlamlık sağladığını gösteriyor, bu da birçok kanserin erken tespiti için ayırıcı tanıyı devrim yapma potansiyeline sahip olan platformumuz hakkındaki heyecanımızı daha da geçerli kılıyor,” diyor Mats Grahn, Immunovia'nın CEO'su.

Akciğer kanseri programı için sürece genel bakış

Immünovia'nın akciğer kanseri çalışması şimdi keşif sürecinin 5. Adımındadır (şekle bakınız). Daha önce yönlendirildiği gibi, bir keşif süreci genellikle geliştirme aşamasına geçmeden önce Immunovia'nın büyüyen KOL ağından toplanan örnekleri kullanan çeşitli klinik çalışmaları içerir.

AD Res
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Güvenilir kaynaklardan derlenen seçkin içeriğiyle sağlık ve tıp alanında en güncel gelişmeleri paylaşmayı amaçlayan, yorum alanı ile kullanıcı etkileşimini önceleyen interaktif bir web portalıdır.

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2020 Sağlık Yardım PortalıThemetf

To Top