Sağlık

Sağlık Birlikleri Yardımcı Olur mu? Sağlık Birlikleri Yardımcı Olur mu?

COVID-19 pandemisinin stresi, bazı sağlık çalışanlarını sendikalarının desteğiyle çalışma koşullarını protesto etmeye teşvik etti.

Bir Brooklyn hastanesinde yaklaşık 70 kişi, New York'taki COVID-19 vakalarının bahar artışı sırasında, yetersiz kişisel koruyucu ekipman gibi hastanedeki koşulları protesto etmek için Mayıs ayı sonunda 20 dakikalık bir “birlik molası” aldı. Diğer güvenlik kaygılarına dikkat çekme çabasının bir parçası olarak, Minnesota'daki bir hastanedeki hemşireler, çalışanların hastaneye kaldırılan ovmalarını önleyen bir politikayı protesto ettiler .

Personel ajansları bahar dalgalanması sırasında New York'taki hastanelerde iyi telafi edilen hemşireleri ve solunum terapistlerini anlatan sözleşmelerin reklamını yapsa da, Alok S. Patel, MD, o şehirdeki hastanelerin doktorlardan hizmetlerini ücretsiz olarak gönüllü olarak istemelerini istediğine dikkat çekiyor .

Patel, “Doktorlara şehit veya asker olmadığını hatırlatmamız gerekiyor,” diyor Patel. "Kişisel olarak bunun personel acenteleri ile daha fazla savunuculuk, sendikalaşma veya sözleşme şeklinde olup olmayacağından emin değilim, ancak harekete geçmeliyiz. Aksi takdirde, hastanelerin bizi götürmesi için her zaman bir seçenek olacağından korkuyorum. verilmiş."

AD Res
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Güvenilir kaynaklardan derlenen seçkin içeriğiyle sağlık ve tıp alanında en güncel gelişmeleri paylaşmayı amaçlayan, yorum alanı ile kullanıcı etkileşimini önceleyen interaktif bir web portalıdır.

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2020 Sağlık Yardım PortalıThemetf

To Top