Sağlık

LabVantage, Sektöründe Lider LIMS Platformuna Tam Entegre Bilimsel Veri Yönetim Sistemi (SDMS) Ekliyor

LabVantage Solutions, Inc., laboratuvarların daha hızlı ve daha düşük bir toplam maliyetle daha hızlı yaşamalarını sağlayan amaca yönelik tasarlanmış LIMS çözümleri de dahil olmak üzere laboratuvar bilişim çözümleri ve hizmetlerinin lider sağlayıcısı, bugün sektör lideri LabVantage'ın yeni çıkan 8.5 sürümünün platform tam entegre Bilimsel Veri Yönetim Sistemi (SDMS) sunar. LabVantage SDMS, veri kaybına veya değiştirilmesine karşı güvenlik ve kontrol sağlar. İsteğe bağlı SDMS, LIMS (laboratuvar bilgi yönetim sistemi), ELN (elektronik laboratuvar defteri) ve LES (laboratuvar yürütme sistemi) dahil olmak üzere LabVantage platformunun tüm unsurlarıyla sorunsuz bir şekilde arayüz oluşturur.

LabVantage 8.5 ayrıca daha fazla LIMS yönetim verimliliği ve daha iyi kontrol için yeni ve kapsamlı bir Yapılandırma Yönetimi ve Aktarımı (CMT) özelliği ile LabVantage ELN'nin kullanımını kolaylaştıran bir dizi geliştirmeyi içerir.

Bu zorlu zamanlarda, dijital dönüşümün avantajlarını müşterilerimiz için tamamen erişilebilir hale getirme taahhüdümüzü yansıtan büyük bir ilerlemeyi temsil eden LabVantage 8.5'i piyasaya sürmekten gurur duyuyoruz. LabVantage 8.5'in tam entegre SDMS'si LabVantage platformu için özel olarak tasarlanmıştır ve operasyonlarını daha verimli, verimli ve güvenli hale getirmek amacıyla laboratuvar yöneticilerine büyük faydalar sağlar. Kullanıcı dostu, hepsi bir arada SDMS'miz kesintisiz, sürekli veri bütünlüğü sunar. Daha da önemlisi, yöneticilerin sadece nihai sonuçları değil tüm verilerini güvence altına almasını sağlıyor. ”

John Heiser, CEO, LabVantage

Heiser şöyle devam etti: “LabVantage 8.5, dağıtılmış idari ekipleri destekleyen değişiklik kontrol yetenekleri ekleyerek LIMS yönetimini basitleştirmede önemli bir ilerleme sağlıyor; iş düzenlemeleri özellikle akıcı olduğunda zamanında iyileştirme. Ayrıca LIMS ortamları arasında hareketli sistem yapılandırmasını ve ana verileri basitleştirdik. LabVantage 8.5'teki ek iyileştirmeler arasında ELN'mizi daha da güçlü ve kullanımı kolay hale getirmek için müşteri tarafından istenen bazı özellikler yer alıyor. ”

Entegre SDMS, üretildiği anda tüm cihaz ve diğer ilgili laboratuvar verilerini otomatik olarak toplar ve korur; bu da daha iyi laboratuvar yönetimi, iyileştirilmiş kalite ve gelişmiş güvenlik sağlayan zengin bir bilişim ve analitik kaynak sağlar. Tam entegrasyon, laboratuvarda üretilen tüm verilerin otomatik olarak toplanması ve laboratuvar personeline hızlı bir şekilde sunulması anlamına gelir. Daha da önemlisi, entegrasyon, veriyi sistem bileşenleri arasında aktarma ihtiyacını ortadan kaldırarak veya cihaz sistemiyle bırakma ihtiyacını ortadan kaldırarak veri bütünlüğünü ve güvenliğini sağlar, bu genellikle süreçte zayıf bir bağlantıdır. LabVantage SDMS:

  • Karmaşık enstrümanlar, gerçek zamanlı veri kaynakları, gelen e-postalar ve diğer dosya kaynaklarından harici olarak oluşturulan verileri hemen yakalar
  • Dağıtılmış dosya toplayıcıları dağıtarak darboğazları azaltır
  • Merkezi bir LIMS kontrollü dosya sistemi, veritabanı veya AWS bulut depolama dahil sağlam depolama seçeneklerini kullanır
  • Daha sonra kullanmak üzere hızlı erişim ve geri yükleme için dosyaları hızla bulur ve bu dosyalara geri bağlanır
  • Anlamlı veriler elde etmek ve işlemek için güçlü grafik Talend tabanlı ayrıştırıcıların oluşturulmasını sağlar

LabVantage 8.5 ayrıca LIMS ve ana verilerdeki yapılandırma değişikliklerini yönetmeyi çok daha kolaylaştıran yeni ve güçlü bir Yapılandırma Yönetimi ve Aktarma özelliği içerir. Tam denetim ve değişikliklerin onaylanması daha kolay yönetilir ve LIMS ortamları arasında hızla yükseltilebilir. LabVantage 8.5 CMT:

  • Değişiklik kapsamını ayarlamayı ve değişiklik isteklerini onaylamaya kadar yönetmeyi kolaylaştırarak yapılandırma değişikliklerini basitleştirir ve geri alma özelliğine sahip dinamik ve görselleştirilmiş bir değişiklik günlüğü sağlar
  • Ekipler arası değişiklikleri yönetmeyi kolaylaştırır ve check-out / check-in ve uzaktan geliştirme yetenekleriyle çakışan güncellemeleri ortadan kaldırır
  • Yeni, güçlü ve basitleştirilmiş bir dışa / içe aktarma işlemiyle LIMS ortamları arasındaki yapılandırma değişikliklerini taşır

LabVantage 8.5, ELN, LES, biyo-bankacılık ve sistemin genel kullanım kolaylığını ve üretkenliğini artıran diğer unsurlarına yönelik birçok ek gelişme içerir. LabVantage 8.5'in yeni özellikleri ve avantajları hakkında daha fazla bilgi için bu bağlantıyı ziyaret edin.

LIMS, ELN, LES ve şimdi SDMS'yi entegre eden ve çok çeşitli platform barındırma seçenekleri sunan LabVantage 8.5 hakkında piyasadaki en esnek ve yapılandırılabilir platform hakkında daha fazla bilgi için labvantage.com/our-platform/ adresini ziyaret edin .

AD Res
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Güvenilir kaynaklardan derlenen seçkin içeriğiyle sağlık ve tıp alanında en güncel gelişmeleri paylaşmayı amaçlayan, yorum alanı ile kullanıcı etkileşimini önceleyen interaktif bir web portalıdır.

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2020 Sağlık Yardım PortalıThemetf

To Top