Sağlık

Yeni nesil SCIEX 7500 Sistemi sanal ürün deneyiminde başlatıldı

Yaşam bilimi analitik teknolojilerinde dünya lideri olan SCIEX, amiral gemisi nominal kütle spektrometresinin yeni nesli olan SCIEX Triple Quad ™ 7500 LC-MS / MS Sistemi – QTRAP ® Ready'yi piyasaya sürdü. Bu sistem, SCIEX portföyünde en üst düzeyde hassasiyet sağlar ve müşterilerin önceki sınırların ötesine geçmelerini sağlar.

7500 Sistemi, laboratuvardaki verimliliği ve verimliliği kesinlikle artıracaktır. Mutlu bir şekilde şaşırdığım ve şok olduğum şey genellikle artımlı iyileştirmeler görüyoruz. 20 yıl önce hassasiyette bir büyüklük sırası elde etmek kolaydı, ancak son 10 yıldır durum böyle değildi. Şimdi bu yeni 7500 Sistemi ile başka bir hassasiyet seviyesine geçtik. SCIEX yine çıtayı hassasiyet için ayarladı. ”

Shane R. Needham, Alturas Analytics Kurucu Ortağı

SCIEX 7500 Sisteminin temel özellikleri şunlardır:

  • İş akışları, altı seviyeye kadar lineer dinamik aralık ile sadeleştirilir ve daha düşük seviyelerde hassasiyetle ölçmek için mevcut hassasiyet parametrelerini aşar.
  • Yeni D Jet ™ İyon Kılavuzu, kullanıcıların daha önce tespit edilemeyen analitleri karakterize etmelerini sağlar. Eşsiz tasarım ayrıca sprey tüyünden daha fazla iyon yakalar.
  • Yeni OptiFlow ® Pro İyon Kaynağı üretkenliği artırır ve kapsamlı numune hazırlama ihtiyacını azaltır ve kullanıcıların daha düşük seviyelerde daha fazla eser analit miktarını belirlemelerini sağlar.
    • Entegre E Lens ™ Teknolojisi iyon örneklemesini artırır.
    • OptiFlow ® Pro Source modüler özelliği, manuel ayarlama yapmadan yüksek akış ile düşük akış arasında ve ESI ile APCI arasında değişim sağlar.
  • SCIEX OS Yazılımı ile güçlendirilen bu sistem, hepsini tek bir sezgisel platformda kontrol edebilir, alabilir, analiz edebilir, sorgulayabilir ve raporlayabilir.
  • Basit yükseltme yolu, güveni artırmak için ek QTRAP işlevselliği tarama türlerini etkinleştirir. MRM3 iş akışları, matris etkileşimleri aracılığıyla nicelik düzeylerini zorlayabilir.

“Daha hızlı ve daha hassas enstrümanların önemli etkisi iki yönlüdür, nicelleştirmede daha güvenilir sonuçlar elde edebilirsiniz ve birkaç koşuyu birleştirebilirsiniz. Daha az analiz süresi laboratuvarlar için daha az maliyet demektir ”diyor Nofalab Bilim ve Gelişim Müdürü Wim Broer. Gıda ve çevresel alan için etki daha da derindir. “Bizi güvende tutmak için sürekli yeni düzenlemeler getiriliyor. Bizimki gibi laboratuvarlar için, yöntemlerimizi, bu gereksinimleri karşılama yaklaşımlarımızı sürekli olarak yenilemeliyiz. Daha hızlı ve daha hassas araçlar bu konuda yardımcı oluyor. ”

SCIEX 7500 Sistemi, müşterilerimiz, kendi hırsımız ve elde edilebileceklerin mutlak sınırları hakkında öğrendiğimiz her şeyin doruk noktasıdır. Duyarlılık başına katrilyon başına parçalara ulaşarak, müşterilerimizin araştırmaları her birimize çok kişisel bir düzeyde dokunabilir ve tüm nesil üzerinde kalıcı bir etkiye sahip olabilir. ”

Inese Lowenstein, SCIEX Başkanı

AD Res
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Güvenilir kaynaklardan derlenen seçkin içeriğiyle sağlık ve tıp alanında en güncel gelişmeleri paylaşmayı amaçlayan, yorum alanı ile kullanıcı etkileşimini önceleyen interaktif bir web portalıdır.

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2020 Sağlık Yardım PortalıThemetf

To Top