amerika korona vaka sayısı

ABD’de Corona Gündemi: Trump rotayı tersine çevirdi, Gürcistan’ın açılmasının ‘çok erken’ olduğunu söyledi

İşte dünyanın dört bir yanından en yeni koronavirüs güncellemeleri.

ABD’de Neler Oluyor?

Başkan Donald Trump, Gürcistan Hükümeti Brian Kemp’ün Beyaz Saray brifingi sırasında övgüden bir gün sonra berber ve tırnak salonu gibi işletmelerin yeniden açılmasına izin verme kararına söyledi.

Ancak Trump geri adım atmadı ve Çarşamba günü daha sonra devletin “tüm Gürcülerin yaşamlarını ve geçimlerini korumak için bu yaklaşımla devam edeceğini” tweetledi.

Bu arada, Sağlık ve İnsan Hizmetleri Bakanlığı üst düzey bir yetkilisi, bu hafta cumhurbaşkanının savunduğu bir koronavirüs tedavisine imza atma taleplerini geri çektiği için işinden çıkarıldığını söyledi.

NBC News’in sayımına göre, ABD’deki ölüm sayısı Perşembe günü 47.000’i geçti ve 841.000’den fazla kayıtlı virüs vakası var.

Koronavirüs hakkında bilmeniz gerekenler ve en kritik anların zaman çizelgesi:

HARİTALAR: ABD’de ve dünya çapında teyit edilmiş vakalar, ABD’de ve dünya çapında ölümleri doğruladı.

Ülke çapında evde kalma emirleri: Yaygın koronavirüs kilitlenmeleri arasında her bir devletin ne yapıyor ya da yapmıyor.

AD Res
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Güvenilir kaynaklardan derlenen seçkin içeriğiyle sağlık ve tıp alanında en güncel gelişmeleri paylaşmayı amaçlayan, yorum alanı ile kullanıcı etkileşimini önceleyen interaktif bir web portalıdır.

Bumerang - Yazarkafe

Copyright © 2020 Sağlık Yardım PortalıThemetf

To Top